Перші медалі на Чемпіонаті України

23 березня на Чемпіонаті України серед юніорів та юніорок розігрувалися перші медалі.
Наша Єлизавета Майструк отримала "срібло" змагань!
Поступилися суперникам у півфіналі та здобули "бронзу" змагань:
Григорук Іван
Мастега Микола
Скрипченко Назар
Наші переможці та фіналісти Чемпіонату:
Козаченко Віктор
Шульга Іван
Козак Богдан
Городинський Ростислав
Заворотний Ярослав
Вітаємо переможців, тих хто сьогодні отримав медалі та тренерів!