Перші медалі на Чемпіонаті України


23 березня на Чемпіонаті України серед юніорів та юніорок розігрувалися перші медалі.

Наша Єлизавета Майструк отримала "срібло" змагань!

Поступилися суперникам у півфіналі та здобули "бронзу" змагань:

Григорук Іван

Мастега Микола

Скрипченко Назар

Наші переможці та фіналісти Чемпіонату:

Козаченко Віктор

Шульга Іван

Козак Богдан

Городинський Ростислав

Заворотний Ярослав

Вітаємо переможців, тих хто сьогодні отримав медалі та тренерів!