Вирушили на Чемпіонаті України


Збірна команда Вінницької області серед чоловіків та жінок (еліта) вирушила на Чемпіонаті України, який триватиме з 9 по 16 березня у місті Одесі.
Підтримуємо, вболіваємо та бажаємо успіхів!