Чемпіонат Вінницької області серед юніорів та юніорок

Стартував Чемпіонат Вінницької області серед юніорів та юніорок 2009-2010 р.н.
Він триватиме з 4 по 7 березня. Змагання відбуваються на Центральному міському стадіоні.
Перед початком Чемпіонату зважились для участі 94 спортсмена та спортсменки.
На відкриття змагань завітав президент Федерації боксу Вінницької області Олександр Масленніков. Привітав боксерів та боксерок побажав успіхів та яскравих емоцій від здобутих перемог.
Переможці областих змагань у своїх вагових категоріях поїдуть на Чемпіонат України.