Підписано меморандум про співпрацю між фундаціями


Сьогодні делегація Вінницької обласної федерації боксу на чолі із президентом Олександром Масленніковим завітали до Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства"Колос".

Під час зустрічі було підписано меморандум про співпрацю між фундаціями.

Основною метою підписання Меморандуму є розвиток спільно визнаних цінностей та пріоритетів на шляху розбудови спорту загалом та боксу зокрема, як на теренах Вінниччини так і всієї України. 

Популяризація здорового способу життя, розвитку фізичних і морально-вольових якостей громадян передбачає співпрацю Сторін у проведенні спільних заходів, реалізації програм та проектів.

Залучення до фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності різних груп населення, від наймолодших до старших.

Федерація боксу сподівається на плідну співпрацю та безліч втілених у життя спільних проектів.