Завершено Чемпіонат України з боксу U23 у Львові

Результати спортсменів з Вінниччини.
Артем Проценко - срібний призер Чемпіонату України!
Бронзу змагань здобули Олександр Яровий та Діана Дзюба!
Вітаємо наших боксерів зі значними досягненнями!
Варто відзначити, що для Артема Проценко це перші змагання такого рівня, його перший ЧУ.
На даному чемпіонаті Проценко провів 3 поєдинки, здобув дві вольові та надважливі перемоги і лише в фіналі поступився більш габаритнішому та досвідченому супротивнику Цуркан Станіславу (Чернівецька обл.)
Таким чином, Артем входить до збірної команди України серед чоловіків до 23р. як почесний 2 номер збірної та буде мати право представляти нашу державу на міжнародній арені.
Наші вітання спортсменам та тренерам, рухаємось далі.