«Відкритий Ринг» у Хмельницькому


24 та 25 січня відбувся  турнір «Відкритий Ринг» у Хмельницькому до Дня Соборності України. 

Близько 250 боксерів з різних куточків України приймали участь у змаганнях. 

Серед них 23 представники міста Вінниці, різних вікових категорій. Їх супроводжували тренери Денис Осадчук та Ростислав Тодощенко.

Кожен боксер взяв участь у двох поєдинках. За результатами яких були нагороджені грамотами та медалями.

Участь у змаганнях чудова можливість для наших хлопців набратися досвіду та спробувати свої сили у цікавих двобоях.

Дякуємо за це Збройним силам України!