«Відкритий Ринг» у Хмельницькому

24 та 25 січня відбувся турнір «Відкритий Ринг» у Хмельницькому до Дня Соборності України.
Близько 250 боксерів з різних куточків України приймали участь у змаганнях.
Серед них 23 представники міста Вінниці, різних вікових категорій. Їх супроводжували тренери Денис Осадчук та Ростислав Тодощенко.
Кожен боксер взяв участь у двох поєдинках. За результатами яких були нагороджені грамотами та медалями.
Участь у змаганнях чудова можливість для наших хлопців набратися досвіду та спробувати свої сили у цікавих двобоях.
Дякуємо за це Збройним силам України!