У Вінниці відбувся традиційний Новорічний турнір з боксу серед юнаків


З 23 по 24 грудня, Вінниця приймала 22-й традиційний новорічний турнір з боксу серед юнаків 2013-2014 років народження. Змагання проходили в залі боксу Центрального міського стадіону. В цьогорічному турнірі на рингу боксували 80 спортсменів у 18 вагових категоріях.

Змагання, організовані Федерацією боксу Вінницької області та Спортивними комітетом Вінницької міської ради пройшли в святковій атмосфері.  Усі учасники турніру були нагороджені грамотами, медалями та солодкими призами.

В номанації за кращу тактико-технічну майстерність був відзначений Олександр Швидкий, за волю до перемоги -  Тимур Урбан. В свою чергу кращим боксером турніру був визнаний Макар Карпенко. Окрім того, благодійною організацією «Міжнародний благодійний фонд «НАДІЯ4» пам’ятними призами були відзначені і тренери Вінниччини.