Чемпіонат України з боксу серед молоді у Хмельницькому. Шість нагород їдуть на Вінниччину


З 15 по 22 грудня Хмельницький приймав чемпіонат країни з боксу серед молоді. Цієї неділі, 22 грудня завершилися фінальні поєдинки. За підсумками турніру збірна Вінницької області під керівництвом Андрія Гончара завоювала три золоті, дві срібні та бронзову нагороди та посіла друге загальнокомандне місце серед всіх регіонів України. До вашої уваги результати:

ЗОЛОТО
51 кг - Максим Машевський
57 кг - Максим Чекін
+92 кг - Володимир Деркач

СРІБЛО
67 кг - Олег Мусієнко
71 кг - Данило Крижанський

БРОНЗА
86 кг - Владислав Цимбалюк