У Хмільнику пройшов третій традиційний новорічний турнір з боксу на Кубок міського голови Миколи Юрчишина


20 грудня у Хмільнику, на Вінниччині відбувся третій традиційний новорічний турнір з боксу на Кубок міського голови Миколи Юрчишина. В цьогорічних змаганнях брали участь понад 50 боксерів 2008-2015 років народження з Вінниці Могилів-Подільського, Іллінців, Немирова, Хмільника та республіки Молдови. Місцеві глядачі стали свідками яскравих поєдинків, в свою чергу учасники турніру отримали грамоти, медалі, та пам'ятні статуетки.

Президент Хмільницької районної федерації боксу Роман Головащенко висловлює подяку за підтримку та розвиток боксу в громаді міському голові Миколі Юрчишину та президенту Вінницької обласної федерації боксу Олександру Маслєннікову.