Всеукраїнський турнір сильніших. 20 нагород їдуть на Вінниччину

З 9 по 14 грудня, у селищі Бояни, Чернівецької області проходитив Всеукраїнський турнір з боксу сильніших боксерів серед юніорів та юніорок, юнаків і дівчат. В змаганнях збірна Вінницької області завовала 19 нагород, з яких 6 - золоті, 7 - срібні, 7 - бронзові.
ЮНАКИ:
ЗОЛОТО
40 кг - Артур Земнухов
52 кг - Андрій Захарчук
СРІБЛО
48 кг - Максим Віняр
46 кг - Дар'я Гандурська
БРОНЗА
44 кг - Ілля Рум'янцев
54 кг - Іван Притуляк
60 кг - Макар Бондарчук
63 кг - Дмитро Вертипорох
ЮНІОРИ:
ЗОЛОТО
54 кг - Іван Григорук
57 кг - Іван Шульга
63 кг - Богдан Козак
75 кг - Ярослав Заворотний
СРІБЛО
52 кг - Віктор Козаченко
60 кг - Ростислав Городинський
70 кг - Єлизавета Майструк
70 кг - Ігор Логиш
+80 кг - Микола Мастега
БРОНЗА
46 кг - Данило Селезньов
54 кг - Назар Замула
57 кг - Назар Скрипченко
Тренерський штаб: Борис Миколюк, Віталій Глущенко, Андрій Задачин, Федір Фріз.