Боксери Вінниччини відправились на Всеукраїнський турнір сильніших


З 9 по 14 грудня, у селиищі Бояни, Чернівецької області проходитиме Всеукраїнський турнір з боксу сильніших боксерів серед юніорів та юніорок, юнаків і дівчат. В змаганнях братиме участь і збірна Вінницької області. Вже цього понеділка на наших спортсменів та тренерський склад команди чекає мандатна комісія та жеребкування, а вже у вівторок - 10 грудня, вінниччани розпочнуть свій змагальнийй шлях на місцевому рингу.

Слідкуйте за новинами про даний турнір на офіційних сторінках Федерації боксу Вінницької області у соціальних мережах. Детальніше інформації згодом.