Всеукраїнський майстерський турнір памʼяті Євгена Кужельного серед молоді у Хмельницькому. Дванадцять нагород їдуть на Вінниччину


З 12 по 17 листопада найсильніші молоді боксери України визначають кращого на рингу в рамках Всеукраїнського турніру памʼяті Євгена Кужельного у Хмельницькому. В змаганнях брала участь і збірна Вінницької області під керівництвом Андрія Гончара. У запеклих поєдинках хлопці та дівчата вибороли 12 нагород, з яких 2 - золоті, 2 - срібні та 8 - бронзові.

ЗОЛОТО
51 кг - Дмитро Машевський
+92 кг - Володимир Деркач

СРІБЛО
57 кг - Максим Чекін
67 кг - Олег Мусієнко

БРОНЗА
51 кг - Дмитро Пантилєєв
54 кг - Данило Гуменюк
60 кг - Ілля Гнатюк
60 кг - Рибачук Анастасія
63.5 кг - Андрій Алєксєєв
75 кг - Саркіз Адамян
80 кг - Олександр Чуйко
86 кг - Владислав Цимбалюк