Боксерський турнір «Крок до Вершини» в Одесі. Дванадцять нагороди їдуть на Вінниччину

З 16 по 17 листопада в Одесі проходив боксерський турнір «Крок до Вершини». В змаганнях брали участь команди Полтави, Вінниці та місцеві боксери. Збірна Вінницької області під керівництвом Дмитра Терещука та Ростислава Тодощенка завоювала 12 нагород, з яких 4 - золоті, 4 - срібні та 4 - бронзові.
ЗОЛОТО
57 кг - Павлов Паша
60 кг - Городинський Ростислав
63 кг - Луценко Олександр
+ 80 кг - Мастега Микола
СРІБЛО
46 кг - Мельник Матвій
52 кг - Пилипенко Вʼячеслав
70 кг - Логиш Ігор
80 кг - Соляник Вадим
БРОНЗА
48 кг - Дідик Андрій
52 кг - Замула Назар
52 кг - Заворотний Ярослав
63 кг - Вацек Артем