Міжнародний боксерський турнір у Молдові. Чотири нагороди їдуть на Вінниччину


Цими вихідними у селищі Унгурь, у Молдові відбулася відкрита першість Unguri boxing club з боксу серед юнаків 2010 - 2011 років народження. В змаганнях брали участь десять команд Молдови, а також команда України, яка складалася з чотирьох представників Вінниччини. За підсумками турніру наші боксери завоювали золоту та три срібні нагороди. До вашої уваги список медалістів:

ЗОЛОТО
60 кг - Олександр Манолакій

СРІБЛО
42 кг - Олекандр Чорнокнижний
50 кг - Володимир Іванічев
52 кг - Максим Дембіцький

Тренерський штаб: Віталій та Олександр Чорнокнижні.