Наші Дмитро Вертипорох та Андрій Захарчук - бронзові призери чемпіонату України з боксу серед юнаків

З 3 по 11 листопада в селищі Бояни, Чернівецької області проходив чемпіонат України з боксу серед юнаків і дівчат 2011-2012 р.н. В змаганнях брала участь і збірна Вінницької області під керівництвом Дениса Осадчука. За підсумками двобоїв двоє представників Вінниччини здобули нагороди.
БРОНЗА
52 кг - Андрій Захарчук
63 кг - Дмитро Вертипорох