Федерація боксу Вінницької області преміювала медалістів Всесвітньої Гімназіади та чемпіонату України серед юніорів


Нагадаємо, що на національній першості команда Вінниччини під керівництвом Дмитра Терещука посіла перше загальнокомандне місце в змаганнях юніорів. У підсумку в скарбниці збірної девʼять нагород - 3 золоті, 3 срібні та 3 бронзові. Ще бронзову медаль завовав представник Вінниччини на Всесвітній Гімназіаді у Бахрейні.

Керівництво Федерації боксу Вінницької області не залишило без уваги знаковий результат та традиційно преміювали спортсменів. Нагородження цього четверга на території ДЮСШ «Вінниця» проводив Виконавчий Директор ФБВО Володимир Горобчук.