Олег Алекса: Чемпіони, Вінниччина пишається вами!


Президент Федерації боксу Вінницької області Олег Алекса в коментарі прес-службі ФБВО підбив підсумки чемпіонату України з боксу серед юніорів та юніорок. Нагадаємо, що на змаганнях команда Вінниччини під керівництвом Дмитра Терещука посіла перше загальнокомандне місце в змаганнях юніорів. У підсумку в скарбниці збірної девʼять нагород - 3 золоті, 3 срібні та 3 бронзові.

«Такі результати мотивують продовжувати нашу загальну справу! Команда Вінниччини виявилася найсильнішою серед усіх збірних країни! Чемпіони, Вінниччина пишається Вами! Вітаю тренерський штаб, батьків ну і самих медалістів та медалісток. Велика робота зроблена і цей знаковий результат назавжди залишиться в сторінках Вінницького боксу», - зазначив Президент Вінницької обласної федерації боксу Олег Юрійович Алекса.