Чемпіонат України з боксу серед юніорів та юніорок. Збірна Вінницької області посіла перше загальнокомандне місце та завоювала дев'ять медалей!


З 22 по 29 жовтня столиця України приймала національну першість серед юніорів та юніорок. В змаганнях брала участь і збірна Вінницької області під керівництвом Дмитра Терещука. За підсумками змагань вінничани вибороли 3 золоті, 3 срібні та 3 бронзові нагороди, що дозволило команді хлопців показати найкращий результат серед усі областей України. Окрім того нашого Івана Шульгу було нагороджено Кубком за волю до перемоги!

ЗОЛОТО
57 кг - Іван Шульга
60 кг - Ростислав Городинський
63 кг - Богдан Козак

СРІБЛО
48 кг - Артем Колярський
70 кг - Ігор Логиш
70 кг - Єлизавета Майструк

БРОНЗА
52 кг - Назар Замула
52 кг - Віктор Козаченко
+ 80 кг - Микола Мастега