Збірна Вінницької області з боксу серед юніорів прибула до Києва, де цієї середи розпочнуться поєдинки чемпіонату України


З 22 по 29 жовтня столиця України прийматиме національну першість серед юніорів. В змаганнях бере участь і збірна Вінницької області під керівництвом Дмитра Терещука.

Цього вівторка в спортсменів та тренерського складу день приїзду та жеребкування. Вже у середу у Києві вінничани дебютують на місцевому рингу в стартовий змагальний день.