Наші Кіра Дзюба та Діана Дзюба - бронзові призерки Кубка України з боксу


З 7 по 13 жовтня в селищі Колоденка, Рівненської області проходить Кубок України з боксу серед чоловіків та жінок. В змаганнях бере участь і команда Вінниччини під керівництвом Дениса Осадчука. Цього четверга в третій змагальний день відбулися півфінальні поєдинки серед жінок.

1 пара, 52 кг. Кіра Дзюба поступилася ДІані Петренко (Черкаська область)

2 пара, 52 кг. ДІана Дзюба суперечливим рішенням суддів поступилася Марії Мірошніченко (Київ)

Обидві представниці Вінниччини таким чином стали бронзовими медалістками змагань. Вітання дівчатам та тренерському штабу команди!