Збірна Вінницької області серед чоловіків та жінок до 22 років відправилась на навчально-тренувальні збори приурочені до чемпіонату Європи


У Боянах, в Чернівецькій області проходитиме навчально-тренувальний збір. Згодом національна збірна України до 22 років відправиться на чемпіонат Європи до Болгарії. В складі команди участь в зборах беруть і троє представників та одна представниця Вінниччини:

50 кг - Діана Дзюба
60 кг - Максим Власюк
63.5 кг - Олександр Яровий
92 кг - Володимир Кушнір

Боксерів супроводжують тренери:
Сергій Глущенко, Роман Вакалюк, Євгеній Голяткін.