Всеукраїнський турнір з боксу «Кубок Києва». Срібло та бронза їдуть на Вінниччину

У столиці України завершився один із найпрестижніших внутрішніх турнірів серед боксерів вікової категорії еліта. В змаганнях брали участь і двоє представників Вінниччини, які завоювали срібну та бронзову нагороди відповідно.
СРІБЛО
63.5 кг - Олександр Яровий
БРОНЗА
63.5 кг - Максим Жигаров