Всеукраїнський турнір з боксу «Кубок Києва». Срібло та бронза їдуть на Вінниччину


У столиці України завершився один із найпрестижніших внутрішніх турнірів серед боксерів вікової категорії еліта. В змаганнях брали участь і двоє представників Вінниччини, які завоювали срібну та бронзову нагороди відповідно.

СРІБЛО
63.5 кг - Олександр Яровий

БРОНЗА
63.5 кг - Максим Жигаров