Олег Алекса: Дуже задоволений потужним результатом, який вінничани вкотре показали на внутрішній українській арені

Президент Федерації боксу Вінницької області Олег Алекса в коментарі прес-службі ФБВО підбив підсумки Всеукраїнського боксерського турніру в Житомирі. Нагадаємо, що на змаганнях присвячених пам‘яті майстра спорту України міжнародного класу Руслана Оглу вінничани завоювали дві золоті, дві срібні та одну бронзову нагороди.
«Наша Вінницька збірна серед молоді зробила великий обсяг роботи і в дуже важких поєдинках п'ятеро бійців здобули медалі. Підкреслю, що дві з нагород - найвищого гатунку! Дуже задоволений потужним результатом, який вінничани вкотре показали на внутрішній українській арені. Від усієї душі хочу не тільки привітати, але й подякувати особистим тренерам та старшому тренеру команди Андрію Гончару, за їх роботу в підготовці збірної. Так тримати!», - зазначив Президент Вінницької обласної федерації боксу Олег Юрійович Алекса.