Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам‘яті МСУМК Руслана Оглу. П‘ять нагород їдуть на Вінничину

З 18 по 24 серпня у Житомі проходив Всеукраїнський боксерський турнір серед молоді та жінок-молоді присвячений пам‘яті майстра спорту України міжнародного класу Руслана Оглу. В змаганнях брала участь і команда Вінничини під керівництвом Андрія Гончара. За підсумками поєдинків, в скарбничці наших боксерів дві золоті, дві срібні та одна бронзова нагороди.
ЗОЛОТО
57 кг - Максим Шульга
67 кг - Олег Мусієнко
СРІБЛО
60 кг - Ілля Гнатюк
86 кг - Владислав Цимбалюк
БРОНЗА
63.5 кг - Олег Бондаренко