Сім нагород завоювали вінничани на шостій літній Гімназіаді з боксу в Білій Церкві

З 18 по 23 серпня в Білій Церкві проходила Шоста літня Гімназіада з боксу. В змаганнях брала участь і команда Вінничини під керівництвом Віталія Глущенка. До вашої уваги підсумкові результати турніру, де вінничани вибороли одну золоту, дві срібні та чотири бронзові медалі.
ЗОЛОТО
57 кг - Ілля Костюк
СРІБЛО
63 кг - Глєб Дудник
80 кг - Іван Кришина
БРОНЗА
50 кг - Максим Машевський
54 кг - Дмитро Чорнокнижний
60 кг - Артем Вацик
70 кг - Владислав Кваснєвський