Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам‘яті МСУМК Руслана Оглу. Результати поєдинків 19 серпня

З 18 по 25 серпня у Житомі проходить Всеукраїнський боксерський турнір серед молоді та жінок-молоді присвячений пам‘яті майстра спорту України міжнародного класу Руслана Оглу. В змаганнях бере участь і команда Вінничини. До вашої уваги результати стартового дня турніру.
Початок двобоїв о 12:00
7 пара, 60 кг. Ілля Гнатюк переміг Максима Шевчука.
9 пара, 63.5 кг. Олексій Романенко поступився Геннадію Дмитренку (Одеська область)
10 пара, 67 кг. Фірудін Аллахвердієв поступився Іллі Нікітіну (Запорізька область)
12 пара, 71 кг. Серафін Вдовенко поступився Івану Возному (Житомирська область)
14 пара, 71 кг. Руслан Юдін поступився Герману Боднарчуку (Хмельницька/Харківська)