Чемпіонат України з боксу серед юнаків і дівчат ГО ВФСТ «Україна» в Чернівцях. Дванадцять нагород їдуть на Вінничину

З 7 по 11 серпня в Чернівцях проходив відкритий чемпіонат ГО ВФСТ «Україна» з боксу серед юнаків 2010-2011 роківв народження. В змаганнях брала участь і команда Вінничини, представники якої за підсумками турніру завоювали 12 нагород, з яких 1 - золота, 4 - срібні, 7 - бронзові. Це дозволило вінничанам посісти третє загальнокомандне місце, а наш Максим Яровий був нагороджений за найкращу тактико-технічну майстерність.
До вашої уваги список медалістів змагань:
ЗОЛОТО
46 кг - Дмитро Паньков
СРІБЛО
42 кг - Ярослав Волошин
44 кг - Максим Яровий
46 кг - Марк Степанюк
66 кг - Владислав Канський
БРОНЗА
40 кг - Віталій Слюсар
44 кг - Ілля Румянцев
44 кг - Кирил Ісаков
52 кг - Владислав Пилипенко
57 кг - Михайло Доронічев
57 кг - Назарій Романюк
60 кг - Артем Пугач