Чотирнадцять нагород завоювали представники Вінничини на відкритому чемпіонаті ГО ВФСТ «Україна» з боксу в Чернівцях

З 24 по 28 липня в Чернівцях проходив відкритий чемпіонат ГО ВФСТ «Україна» з боксу. В турнірі брала участь і команда Вінничини під керівництвом Олега Марковського, де хлопці вибороли 5 золотих, 6 срібних та 3 бронзові нагороди. За підсумками змагань наші хлопці вибороли перше загальнокомандне місце!
ЗОЛОТО
52 кг - Назарій Замула
57 кг - Іван Шульга
70 кг - Ігор Логиш
75 кг - Ярослав Заворотний
80 кг - Олег Чуйко
СРІБЛО
50 кг - Максим Машевський
52 кг - Олексій Золотар
54 кг - Роман Паньков
60 кг - Назар Скрипченко
70 кг - Владислав Квасневський
80 кг - Дмитро Глухманюк
БРОНЗА
46 кг - Михайло Мазур
57 кг - Олександр Дубинський
80 кг - Андрій Носульський