Тріумф вінничан на молодіжному Чемпіонаті України

Сьогодні у Дніпрі (Дніпропетровська обл.) пройшли фінальні поєдинки Чемпіонату України з боксу серед молоді, який був офіційним етапом відбору збірної України на Чемпіонат Європи. Саме у вересні поточного року молодіжна збірна розпочне виступи Континентальній першості.
За результатами змагань в активі збірної команди Вінницької області п’ять нагород, серед яких: чотири золотих та одна бронзова медалі. Такий потужний результат по здобутих нагородах дозволив нашій команді посісти перше місце у загальнокомандному заліку.
«Вітаю збірну команду Вінницької області з тріумфальним виступом на Чемпіонаті України з боксу серед молоді. Саме цей результат – це чергове свідчення того, що бокс у Вінницькій області розвивається у правильному напрямку, – зазначив президент Федерації боксу Вінницької області Олег Алекса. – Вітаю кожного медаліста та переможця Чемпіонату України, а також тренерський склад нашої команди на чолі з Андрієм Гончарем. Приємно відзначити, що Ваш труд у підготовці до Чемпіонату України виправдався у вигляді п’яти нагород. Проте, хочу також зазначити, що попереду не менше роботи, адже вже у вересні стартує Чемпіонат Європи, де збірна України має також доводити, що ми є однією з найбільш прогресивних та боксерських країн».
Отож, переможцями та призерами Чемпіонату України стали:
ЗОЛОТО:
Вагова категорія 56 кг – Максим ВЛАСЮК (ШВСМ, тренери: Гончар, Маньковський)
Вагова категорія 60 кг – Ігор КОВТУН (ШВСМ, тренери: Вакалюк, Терещук, Павлюк)
Вагова категорія 64 кг – Максим ЖИГАРОВ (ШВСМ, тренери: Вакалюк, Терещук)
Вагова категорія 81 кг – Володимир КУШНІР (МКДЮСШ Вінниця, тренери: Жураковський, Кашеєв)
БРОНЗА:
Вагова категорія 56 кг – Геннадій МАСЛЄННІКОВ (ШВСМ, тренери: Вакалюк, Терещук)