Шість нагород завоювали представники Вінничини на боксерському турнірі у Полтаві


З 11 по 13 липня у Полтаві проходив відкритий обласний турнір з боксу присвячений пам’яті полтавчанина О. Д. Бутовського. В змаганнях брали участь і представники Вінничини, які завоювали шість нагород, з яких одна - золота, чотири - срібні, одна - бронзова. Окрім того, нашого Ростислава Городинського було визнано найкращим боксером турніру.

ЗОЛОТО
Ростислав Городинський

СРІБЛО
Олексій Золотарь
Назар Замула
Ігор Логиш
Дмитро Глухманюк

БРОНЗА
Артем Точенюк