Федерація боксу Вінницької області преміювала медалістів міжнародного турніру в Латвії та Всеукраїнського турніру пам‘яті Звєрєва


Нагадаємо, що на престижному міжнародному турнірі який з 4 по 7 липня приймало латвійське місто Рига наші Олександр Луценко та Матвій Мельник вибороли золоту та срібну медалі відповідно. Ще срібною нагородою потішив вінничан і призер Всеукраїнського турніру пам’яті Звєрєва, що проходив у Кропианицькому Максим Жигаров.

Керівництво Федерації боксу Вінницької області не залишило без уваги знаковий результат та традиційно преміювали спортсменів. Нагородження цього четверга на території ДЮСШ «Вінниця» проводив Виконавчий Директор ФБВО Володимир Горобчук.