Керівництво та колектив Федерації боксу Вінницької області висловлює велику подяку Сергію Сергійовичу Борзову за вагомий внесок у розвиток боксу в нашому регіоні та роки співпраці!

За часи Вашого керівництва областю, всі боксери відчули на собі Вашу підтримку та сприяння розвитку нашого виду спорту.
Дякуємо, що підтримували нас – боксерів, разом ми реалізували чимало проектів, а наші спортсмени в цій плідній співпраці здобули сотні нагород на всеукраїнській та міжнародній боксерській арені і, сподіваємось, що ця співпраця буде продовжуватись! Ви, як голова відділення Національного Олімпійського комітету України у Вінницької області, залишаєтесь у спортивному житті Вінниччини і це чудово!
Сергію Сергійовичу, Ви - людина слова та діла!
Бажаємо Вам безмежної енергії та нових великих досягнень у нових сферах життя та кар‘єри!
Разом – до Перемоги! З повагою!