Боксери Вінничини завоювали нагороди на Всеукраїнському турнірі в Христинівці


Цими вихідними з 15 по 16 червня на Черкащині, в селищі Христинівка, Уманського району пройшли поєдинки Всеукраїнського турніру з боксу присвяченого пам'яті тренера А.П.Бойка. В змаганнях брали участь 187 спортсменів з різних регіонів України, у тому числі кілька команд з Вінницької області. За підсумками двобоїв наші боксери отримали безцінний досвід, чудову бойову практику, а також завоювали чимало нагород, які привезуть додому на Вінничину.