Федерація боксу Вінницької області відзначила грошовими преміями медалістів Чемпіонату України з боксу серед юнаків


Цього четверга, на території міської дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця» відбулося нагородження переможців та призерів Чемпіонату України з боксу серед юнаків, що з 26 травня по 3 червня в селищі Бояни, Чернівецької області. З спортсменами та тренерським штабом команди зустрілися та нагородили грошовими преміями Президент Федерації боксу Вінницької області Олег Алекса та Виконавчий директор ФБВО Володимир Горобчук.

Нагадаємо, що за підсумками змагань представники Вінничини завоювали п'ять нагород, з яких дві золоті та три бронзові.