Чемпіонат України з боксу серед юнаків. П'ять нагород їдуть на Вінничину


З 26 травня по 3 червня в селищі Бояни, Чернівецької області проходив Чемпіонат України з боксу серед юнаків 2010-2011 років народження на честь повітряних сил ЗСУ. За підсумками змагань представники Вінничини завоювали п'ять нагород, з яких дві золоті та три бронзові.

ЗОЛОТО
42 кг - Матвій Мельник
60 кг - Олександр Луценко

БРОНЗА
40 кг - Данило Селезньов
42 кг - Максим Яровий
48 кг - Іван Григорук

Федерація боксу Вінницької області висловлює велику подяку за допомогу в фінансуванні виїздів наших спортсменів Вінницькій обласній військовій адміністрації на чолі з Борзовим Сергієм Сергійовичем, Комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради на чолі з Сергієм Краєвським, а також управлінню спорту та рухової активності Вінницької обласної військової адміністрації.