Федерація боксу Вінницької області відзначила грошовими преміями медалістів Чемпіонату України з боксу до 22-х років


Цього четверга, 23 травня у Вінниці на території ДЮСШ 2, відбулося урочисте нагородження медалістів Чемпіонату України з боксу до 22 років - чемпіонів Максима Власюка та Володимира Кушніра, срібного призера - Олександра Ярового, та бронзової призерки змагань Кіри Дзюби.

Боксери та їх тренери за свої високі результати традиційно отримали грошові премії від керівництва Федерації боксу Вінницької області. Нагородження проводив Виконавчий директор ФБВО Володимир Горобчук.