Міжнародний турнір у Молдові. Три нагороди їдуть на Вінничину

Цими вихідними, у Молдові завершився міжнародний турнір з боксу присвячений памяті Василя Білоуса. В змаганнях брали участь і троє представників Вінничини, які в запеклих поєдинках завоювали золоту та дві срібні медалі.
ЗОЛОТО
54 кг - Дмитро Пантелєєв
СРІБЛО
40 кг - Олександр Чорнокнижний
67 кг - Михайло Городецький
Тренер: Віталій Чорнокнижний