Федерація боксу Вінницької області традиційно відзначила грошовими преміями медалістів квітневих та березневих змагань та їх тренерів

Цього четверга, 25 квітня на території ДЮСШ «Вінниця» відбулося урочисте нагородження медалістів Чемпіонату України з боксу серед юніорів, Чемпіонату України серед студентів, призера чемпіонату Європи серед молоді, медалістів Всеукраїнського турніру на честь Героїв оборони України.
Боксери та їх тренери отримали грошові премії від керівництва Федерації боксу Вінницької області. Нагородження проводив Виконавчий директор ФБВО Володимир Горобчук.
Федерація боксу Вінницької області висловлює велику подяку за допомогу в фінансуванні виїздів наших спортсменів Вінницькій обласній військовій адміністрації на чолі з Борзовим Сергієм Сергійовичем, Комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради на чолі з Сергієм Краєвським, а також управлінню спорту та рухової активності Вінницької обласної військової адміністрації.