Міжнародний турнір у Латвії. Два золота їде на Вінничину

16 по 21 квітня у Латвії, в місті Рига проходив спільний навчально-тренувальний збір команд України та Латвії, в рамках якого відбувся і боксерський турнір. В складі національної збірної України було двоє представників Вінничини Данило Гуменюк та Володимир Деркач. Боксерів супроводжували тренери Андрій Гончар та Віталій Терещук.
ЗОЛОТО
52 кг - Данило Гуменюк (Тренери: Дмитро Терещук, Ростислав Тодощенко)
+80 кг - Володимир Деркач (Тренери: Микола Маньковський, Андрій Гончар)
Федерація боксу Вінницької області висловлює велику подяку за допомогу в фінансуванні виїздів наших спортсменів Вінницькій обласній військовій адміністрації на чолі з Борзовим Сергієм Сергійовичем, Комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради на чолі з Сергієм Краєвським, а також управлінню спорту та рухової активності Вінницької обласної військової адміністрації.