Всеукраїнський турнір у Києві, на честь Героїв оборони України. Дев'ять нагород їдуть на Вінничину

З 15 по 21 квітня у Києві проходив Всеукраїнський турнір на честь Героїв оборони України. В змаганнях брала участь і збірна Вінницької області під керівництвом Ростислава Тодощенка та Віталія Глущенка. За підсумками змагань вінничани завоювали золоту, чотири срібних, та чотири бронзових медалі.
До вашої уваги список медалістів:
ЗОЛОТО
54 кг - Іван Шульга
СРІБЛО
46 кг - Артем Котлярський
57 кг - Ростислав Городинський
60 кг - Богдан Козак
80 кг - Іван Кришина
БРОНЗА
60 кг - Глєб Дуднік
63 кг - Микола Юхимчук
66 кг - Артем Точенюк
75 кг - Дмитро Глухманюк
Федерація боксу Вінницької області висловлює велику подяку за допомогу в фінансуванні виїздів наших спортсменів Вінницькій обласній військовій адміністрації на чолі з Борзовим Сергієм Сергійовичем, Комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради на чолі з Сергієм Краєвським, а також управлінню спорту та рухової активності Вінницької обласної військової адміністрації.