Чемпіонат України з боксу серед студентів в Умані. Чотири нагороди їдуть на Вінничину


В Умані завершились поєдинки чемпіонату України з боксу серед студентів. На Черкащину з'їхалися 106 чоловіків та 33 жінки з 21 області України. В студентських змагання брала участь і команда Вінничини під керівництвом тренерів Андрія Задачина та Дениса Осадчука. За підсумками турніру вінничани везуть додому чотири нагороди!

ЗОЛОТО
63.5 кг - Олександр Яровий

СРІБЛО
54 кг - Богдан Войтенко
50 кг - Діана Дзюба

БРОНЗА
52 кг - Кіра Дзюба

Федерація боксу Вінницької області висловлює велику подяку за допомогу в фінансуванні виїздів наших спортсменів Вінницькій обласній військовій адміністрації на чолі з Борзовим Сергієм Сергійовичем, Комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради на чолі з Сергієм Краєвським, а також управлінню спорту та рухової активності Вінницької обласної військової адміністрації.