Президент Федерації боксу Вінницької області Олег Юрійович Алекса особисто приїхав до Києва, на базу Олімпійського фахового коледжу імені Івана Піддубного, аби підтримати нашу команду в поєдинках за вихід до фіналу Всеукраїнського турніру