Наша Діана Дзюба - срібна призерка Чемпіонату України з боксу серед студенток


В Умані завершились поєдинки чемпіонату України з боксу серед студенток. В свою чергу турнір серед хлопців ще триває. На Черкащину з'їхалися 106 чоловіків та 33 жінки з 21 області України. В студентських змагання бере участь і команда Вінничини під керівництвом тренерів Андрія Задачина та Дениса Осадчука.

СРІБЛО

50 кг - Діана Дзюба (Тренери: Андрій Задачин, Артем Базюк)

Федерація боксу Вінницької області вітає батьків та тренерів виховавших нашу медалістку!