Чемпіонат України з боксу серед юніорів. Вболіваєо за трьох представників Вінничини у фіналі 17 березня


У Вінниці підходить до завершення чемпіонат України з боксу серед юніорів 2008-2009 років народження. В цьогорічному турнірі з 10 по 17 березня за золоті нагороди на рингу змагаються 448 учасників та учасниць з усіх куточків країни. Змагання присвячені памʼяті загиблих під час війни боксерів та тренерів проходять на території СК «Нокаут» та будуть відбірковими до майбутнього чемпіонату Європи. Команда Вінничини під керівництвом старшого тренера збірної Вінницької області серед юніорів Дмитра Терещука представлена у кількості 27 хлопців та 5 дівчат. Цієї неділі відбудуться фінальні поєдинки серед юніорів, де Вінничину представлятимуть троє боксерів.

Початок двобоїв о 10:00

1 пара, 46 кг. Артем Котлярський - Сергій Артеменко (Київська область)

5 пара, 52 кг. Данило Гуменюк - Олександр Пасіченко (Київ)

13 пара, +80 кг. Йосип Владислав Козакевич (Львівська область) - Володимир Деркач