Сергій Богачук здобуває чергову впевнену перемогу


В ніч з неділі на понеділок свій черговий поєдинок на професійному ринзі провів один з найбільш титулованих боксерів Вінниччини – Сергій Богачук.  

Варто зазначити, що сьогоднішня перемога для Сергія Богачука стала вже 14-ою на профіринзі, а що найбільш цікаве, що це чотирнадцята поспіль дострокова перемога для нашого чемпіона.

Високо оцінив чергову дострокову перемогу Сергія Богачука президент Федерації боксу Вінницької області Олег АЛЕКСА: «Приємно бачити як наш Вінничанин впевнено крокує до своєї мети. Проте, хочу зазначити, що піднятися на боксерський Олімп Сергій зможе лише в тому разі, якщо буде наполегливо на напрочуд старанно віддавати усього себе на тренуваннях. Потрібно буквально вигризати перемоги та ні в якому разі не шкодувати себе. В інакшому випадку результату добитися буде неможливо. Мені приємно відзначити ріст Сергія як боксера. Для нього ми намагалися створити усі необхідні умови для професійної кар’єри: висококваліфікований тренер, чудова база для підготовки, професійний промоутер, усі необхідні умови для життя. Тепер все залишить виключно від нього самого. Я маю надію, що ми в майбутньому будемо ще не раз радіти перемогам Сергія та побачимо нашого боксера у статусі Чемпіона світу. У нього є усі необхідні для цього завдатки та напрочуд вольовий характер».  

Варто зазначити, що цього разу не стояв перед натиском нашого боксера представник Мексики – Федді Ернандес, який був змушений капітулювати після після низки потужних ударів у п’ятому раунді.

Відзначив перемогу Сергія Богачука і його перший тренер Микола Маньковський: «Вітаю! Гарний бій і ефектна перемога. Видно твій ріст як боксера. Мені і я думаю всім сподобалось. Дякую що порадував»