Чемпіонат України з боксу серед юніорів та юніорок у Вінниці. Фото стартового змагального дня

У Вінниці у розпалі чемпіонат України з боксу серед юніорів та юніорок 2008-2009 років народження. В цьогорічному турнірі з 10 по 17 березня за золоті нагороди на рингу змагаються 448 учасників та учасниць з усіх куточків країни. Змагання присвячені памʼяті загиблих під час війни боксерів та тренерів проходять на території СК «Нокаут» та будуть відбірковими до майбутнього чемпіонату Європи. Команда Вінничини під керівництвом старшого тренера збірної Вінницької області серед юніорів Дмитра Терещука представлена у кількості 27 хлопців та 5 дівчат.