Підсумки Чемпіонату України з боксу серед учнів у Білій Церкві. Шість нагород прямують на Вінничину


З 5 по 9 березня на Київщині, у Білій Церкві проходив чемпіонат України з боксу серед учнів. Змагання присвячені пам'яті захисника України Олександра Марченка. В турнірі брала участь і команда Вінничини під керівництвом старшого тренера збірної Вінницької області серед юнаків Дениса Осадчука. Наші боксери вибороли дві золоті та чотири бронзові медалі, а нашого Максима Ярового організаторами було нагороджено спеціальним призом, як одного з чотирьох кращих боксерів турніру.

ЗОЛОТО
42-1 кг - Максим Яровий
42-2 кг - Максим Віняр

БРОНЗА
38 кг - Максим Остапчук
44 кг - Дмитро Паньков
52 кг - Андрій Захарчук
63 кг - Дмитро Вертипорох

Федерація боксу Вінницької області висловлює велику подяку за допомогу в фінансуванні виїздів наших спортсменів на данні змагання Вінницькій обласній військовій адміністрації на чолі з Борзовим Сергієм Сергійовичем, Комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради на чолі з Сергієм Краєвським, МОН, управлінню спорту та рухової активності Вінницької обласної військової адміністрації, ВОК ДЮСШ на чолі з Сергієм Чернявським.