Джус – срібний призер Чемпіонату України з боксу серед школярів

Днями у Шабо (Одеська обл.) проходив чемпіонат України з боксу серед школярів, учать у якому приймали  144 боксери з усіх куточків нашої держави.

За результатами змагань першість у загальному медальному заліку посіла збірна команда Запорізької області, в активі якої чотири золоті, одна срібна та чотири бронзові медалі. Друге та третє місця посіли боксери Донецької та Одеської області відповідно.

Збірна команда Вінницької області здобула на Чемпіонаті України одну срібну нагороду, володарем якої став лідер нашої команди у ваговій категорії 52 кг – Костянтин ДЖУС.

До Вашої уваги пропонується ознайомитись з підсумковими результатами змагань. Для завантаження файлу перейдіть за нижченаведеними посиланнями.